◀ wstecz

Usługi dodatkowe

Pyszne Śniadania*

Oferujemy Gościom Palace Apartment Krakow pyszne śniadania serwowane w restauracji znajdującej się naprzeciwko naszego Aparthotelu. Do wyboru mają Państwo kilka tematycznych zestawów lub możliwość skomponowania indywidualnego śniadania. Gwarantujemy atrakcyjną cenę - 25 PLN/śniadanie, a także wysoką jakość usług. 

*Usługa jest dostępna w wybranych apartamentach.


Oferta Mobilnego SPA

Zrelaksuj się w zaciszu swojego apartamentu po całym dniu zwiedzania dzięki relaksacyjnym i pielęgnacyjnym zabiegom z oferty mobilnego SPA . Więcej szczegółów znajduje się tutaj.


Parking lub wypożyczenie samochodu*

Zmotoryzowanym Gościom oferujemy miejsca parkingowe w podziemnych garażach z całodobową ochroną (koszt 50PLN/doba). Ty zwiedzasz Kraków, a Twój samochód odpoczywa. Dla chętnych oferujemy wynajem aut klasy ekonomicznej, średniej i luksusowej.

*Usługa jest dostępna w wybranych apartamentach.


Romantyczny Wieczór*

Specjalny pakiet dla Dwojga chcących spędzić niezapomniane chwile w jednym z naszych apartamentów. W zależności od wymagań zmysłowy nastrój zapewnią świece, wino, owoce, kwiaty bądź aromatyczna kąpiel. Cena usługi rozpoczyna się od 149 PLN.

*Usługa jest dostępna w wybranych apartamentach.


Usługa Pełna Lodówka

W trosce o Państwa wygodę oferujemy zakup i dostarczenie do apartamentu zestawu produktów spożywczych potrzebnych do samodzielnego przygotowania śniadań i kolacji. Cena usługi rozpoczyna się od 99 PLN.


Wycieczki i Transfery

W naszej ofercie posiadamy jednodniowe wycieczki do najbardziej atrakcyjnych miejsc Małopolski jak: Wieliczka, Zakopane, Oświęcim czy Wadowice. Ponadto proponujemy wygodne i bezpieczne transfery lotniskowe.

Informacja oraz rezerwacja: , tel. +48 797 292 863
+48 12 11 34
Kontakt