◀ wstecz

Noclegi dla par w samym sercu Krakowa

Kraków jest idealnym miejscem na romantyczny weekend we dwoje. Stare Miasto charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością architektoniczną. Każda epoka artystyczna nakreśliła swój ślad w tym mieście. Centrum Krakowa składa się z licznych zabytkowych kamienic, pałacy, kościołów, klasztorów, kawiarni, restauracji i budowli publicznych o charakterze reprezentacyjnym i komercyjnym.

Pary przebywające w Krakowie chcąc poczuć klimat tego miejsca powinny udać się przede wszystkim na spacer po plantach w godzinach wieczornych.Jest to ulubione miejsce spotkań mieszkańców Krakowa dlatego warto je z osobą towarzyszącą ujrzeć. Spacerując po plantach łatwo i szybko dojdziecie na Rynek Główny, który jest jednym z najpiękniejszych w Polsce.

Firma Palace Apartments Kraków chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów oferuje apartamenty dla par. Dzieki usługom dodatkowym w naszych apartamentach spędzicie udany, romantyczny pobyt we dwoje. Decydując się na nocleg dla pary z wyborem pakietu romantyczny wieczór nasza firma przygotuje dla Państwa apartament z dodatkowymi detalami takimi jak m.in. świece, wino, owoce, kwiaty oraz aromatyczna kąpiel.

Propozycje apartamentów
do wynajęcia dla par w Krakowie:

+48 12 11 34
Kontakt