Apartamenty Kraków
Palace Apartments Kraków
◀ wstecz

Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych (imię, nazwisko, adres email) podawanych za pośrednictwem stron palace-apartments.pl, www.sleepinkrakow.pl, www.sleepinkrakow.co.uk , palace-apartments.pl , www.weekendinkrakow.pl, www.bestapartments.com.pl - dalej Stron jest Palace Group Robert Pałac z siedzibą w Krakowie, ul.Cystersów 14/25, NIP . Podanie danych jest dobrowolne. Osobie,której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawienia.
Dane osobowe, które są gromadzone w ramach działania Stron, zbierane są w celach niezbędnych do świadczenia zamówionych usług oraz w celach marketingowych. Ponadto mogą być przetwarzane we wskazanych powyżej celach i udostępniane innym podmiotom tj. partnerom handlowym administratora danych. Udostępnienie wymienionych informacji jest jednoznaczne ze zgodą na otrzymywanie od administratora i ww. podmiotów informacji handlowych.
Niniejsza strona przechowuje w pamięci przeglądarki krótkie informacje, tzw. ciasteczka (ang. cookies). Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację zapisywania ich w pamięci urządzenia.
+48 12 11 34
Kontakt