Apartamenty Kraków
Palace Apartments Kraków
◀ wstecz

Dlaczego Kraków

Nocleg w apartamencie w Krakowie to doskonała alternatywa w stosunku do drogich i małych pokoi hotelowych. Zapraszamy Państwa do odwiedzania Królewskiego Miasta Kraków, do poczucia atmosfery tego niezwykłego miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić i o którym trudno zapomnieć, jednego z niewielu w świecie, gdzie poczują Państwo prawdziwą magię, gdzie historia splata się ze współczesnością. Każdy budynek Starego Miasta kryje wiekową tajemnicę i magię tego miejsca. Różnorodność oferowanych atrakcji w muzeach, teatrach i klubach razem z atmosferą Starego Miasta czy przytulnymi kawiarenkami na Kazimierzu sprawią, że będą Państwo wracać do Krakowa, aby z każdą wizytą odkrywać nowe nieznane dotąd oblicze miasta. Wiemy jak ważny jest dla Państwa komfortowy wypoczynek, dlatego oferujemy w pełni wyposażone apartamenty zlokalizowane przy Rynku Głównym oraz w starej żydowskiej dzielnicy Kazimierz. Zapewniamy naszym gościom prywatność oraz domową atmosferę, jakiej nie zaznają w żadnym hotelu.

Oferujemy szeroki wybór obiektów - poprzez luksusowe, duże apartamenty po skromniej wyposażone, aczkolwiek przytulne mieszkania. Apartamenty w Krakowie zlokalizowane w zabytkowych kamienicach oraz nowych apartamentowcach w dzielnicy Stare Miasto, w samym centrum Krakowa gwarantują Państwu komfort i swobodę w odkrywaniu uroków tego pięknego miasta. Wielowiekowe kamienice zaskoczą Państwa nowoczesnymi wnętrzami, a z okien roztoczy się widok na miejsca najbardziej emblematyczne dla Krakowa, takie jak Rynek Główny czy też wieżę Kościoła Mariackiego. Ponadto proponujemy rezerwację różnorodnych wycieczek, dzięki którym odkryjecie Państwo piękne okolice Krakowa. Popularne wśród odwiedzających Kraków kierunki jednodniowych wypadów to m.in.: Wieliczka, Zakopane, Wadowice, Oświęcim. Podczas wycieczki o wszystkich sekretach oglądanych miejsc opowie licencjonowany przewodnik, a profesjonalna firma transportowa zadba o bezpieczeństwo i komfort przejazdu.

Dodatkowo proponujemy Państwu skorzystanie z wypożyczalni rowerów, aby poznawać bezpośrednie uroki Krakowa, który, jak przyznają turyści i sami Krakowianie, żyje swoim rytmem. Mimo, że jest dużym, rozwijającym się miastem o kosmopolitycznym charakterze, nie traci nic ze swojego spokoju sprawiając wrażenie, że czas płynie tutaj wolniej co powoduje, że odwiedzający wyjeżdżają z Krakowa zrelaksowani i zadowoleni. Wypoczywając w zaciszu naszych apartamentów i spacerując po Krakowie, po Rynku Głównym lub Wzgórzu Wawelskim poczują się Państwo jak w domu - i zapragną Państwo wrócić.


Odwiedź Kraków z nami!

+48 12 11 34
Kontakt